Par Mums


Par mums

 

Latvijas teritorijā dzintaru pazīst un apstrādā jau vairāk nekā 6000 gadu, tāpēc tas, sava daiļuma un funkcionalitātes dēļ, tiek dēvēts par Baltijas reģiona dārgakmeni. Ņemot vērā tā plašo pielietojumu un mūsu senču cieņu pret šo materiālu, tas ir uzskatāms par vienu no latviešu skaistuma un identitātes simboliem.

Arī Baltic Amber House dzintaru, kā savas identitātes apzīmējumu, nav izvēlējies nejauši, jo mūs vieno daudzu mūsdienās izzūdošu īpašību apvienojums – skaistums, praktiskums un ekskluzivitāte. Tomēr kā savu galveno prioritāti Baltic Amber House izvirza kvalitāti – kompromisi netiek pieļauti.

Augsto kvalitātes standartu dēļ, Baltic Amber House pārstāv labāko ražotāju produkciju būvniecības, ēku un dzīvojamo telpu renovācijas un labiekārtošanas jomās. Mūsu sadarbības partneriem un klientiem jau praksē esam apliecinājuši savus deklarētos kvalitātes standartus – spēju efektīvi organizēt pasūtījumu izpildi, par prioritāti izvirzot kvalitāti, cieņu un klientu sapņu realizāciju.

Baltic Amber House sniedz klientam kvalitātes garantiju. Par tās nodrošināšanu varam būt droši pateicoties ilggadējās profesionāļu komandas augstajai atbildības sajūtai un ražotāju spējai nodrošināt produkcijas kvalitāti atbilstoši standartu prasībām. Tādēļ mēs veicam rūpīgu ražotāju atlasi – tikai paši labākie ražotāji kļūst par mūsu sadarbības partneriem.

Dzintars ir nezūdoša vērtība!