Koka paneļu mājas

Māju projekti

Māju projekti

 

 

 

 

 

Viens no Baltic Amber House piedāvātajiem produktiem ir saliekamās koka paneļu mājas, kuras droši var nodēvēt par vieglā koka karkasa sistēmām. Šādas sistēmas sastāv no koka karkasa, ko ietver vairogveida detaļas (visbiežāk tās ir orientētās skaidu plātnes (OSB), vai mitrumizturīgās skaidu plātnes), kas ir pieskrūvētas karkasam.

 

Šādu ārsienu karkasu vidū tiek iestrādāts atbilstošs siltuma izolācijas materiāls un kondensācijas plēve, kas pasargā siltumizolācijas materiālu un nesošās koka konstrukcijas no kondensāta veidošanās telpu iekšējās temperatūras mijiedarbībā ar ārējo gaisa temperatūru. Lai panāktu lielāku ugunsdrošību, koka karkasa apšūšanai no iekšpuses tiek izmantotas ģipškartona plāksnes.

Ražotājs, saliekamā koka karkasa māju izgatavošanā, maksimāli daudz darba iegulda ražošanas procesā cehā, sagatavojot gatavus koka paneļus. Līdz ar to, mājas montāžas laiks celtniecības objektā tiek samazināts līdz minimumam, kas visbūtiskāk ir novērtējams montāžas darbus veicot nepiemērotos laika apstākļos.

Koka karkasa sistēmas ir lieliski piemērotas gan ģimenes mājas būvniecībai, gan vairākstāvu ēku celtniecībā. Tās ir ļoti ērti izmantot sienu, starp stāvu un jumta konstrukcijās, nodrošinot karkasu siltumizolāciju un apšūšanu ar dažādiem materiāliem. Koka karkasa sistēmas ir ļoti perspektīvas un konkurētspējīgas neatkarīgi no klimata, kurā tiks veikta mājas celtniecība.

Projektējot saliekamās koka paneļu mājas, samērā viegli ir izpildīt dažādu būvnormatīvu prasības. Viens un tas pats koka karkasa sistēmas elements var pildīt dažādas funkcijas mājas ekspluatācijas laikā, kā, piemēram:

  • vertikālo slodžu uzņemšana;
  • vēja un zemes izraisīto svārstību, izraisīto slodžu stabilizēšana;
  • telpu atdalīšana;
  • skaņas izolāciju;
  • siltumizolāciju. 
  • Ātrums un precizitāte ir mūsu kvalitātes apvienojums!
  • Pateicoties mūsu sadarbībai ar kompetentiem arhitektiem, mēs esam gatavi realizēt ikvienu individuālu pasūtījumu. Tas ir daudz ātrāk un ērtāk, kā veikt analogu celtniecību no masīvajiem dzelzsbetona materiāliem.